Jiří Bouda (1934-2015)

Návěstí v zimě

litografie, 1992, 13,7 x 7,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, rám

ID: 1199

Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:23

Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu