Bohuslav Špaček (1980)

Touha

litografie, 1999, 42,8 x 59 cm, sign. PD Špáček 99, 7/30, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír

ID: 1240

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 09:04

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)