Albert Reich? (1881-1942)

U řeky

tužka, běloba, papír, 1899, 27,5 x 44 cm, sign. LD A. Reich 21/2 1899, rám, lehce zažloutlý papír, rám poškozen

ID: 762

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:06

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)