Josef Liesler (1912-2005)

Chlapec s ratolestí

pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen

ID: 828

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:12

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)