Josef Liesler (1912-2005)

Zpěvačka

pastel, akvarel, papír, 1956, 40 x 21,7 cm, sign. PU Liesler, podle Gavarniho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen

ID: 829

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:13

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)