Alois Pitrmann (1911-1986)

Karlovy Vary

akvarel, tuš, papír, 1962?, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann, rám

žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

ID: 868

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:52

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)