Igor Grimmich (1979)

Nový den

litografie, 2011, 50 x 70 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 135/150

žák M. Rittsteina na AVU v Praze

ID: 17

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 21:20

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)