Štěpán Molín

Za rohem

akryl, olej, plátno, 2017, 50 x 42 cm, sign. vzadu Molín

ID: 35

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 04. 2018 15:00

Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu