Čestmír Janošek (1935)

Z koše

strukturální grafika, 1962, 21,7 x 42 cm, sign. PD Janošek 1962

Provenience: z rodiny autora

ID: 59

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 05. 2018 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)