Václav Hejna (1914-1985)

Růst z něčeho

akvarel, tužka, papír, 63 x 45 cm, sign. PD VHejna, přeložený a mírně pokrčený papír

ID: 784

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:30

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)