Václav Hejna (1914-1985)

Pionýr

akvarel, pastel, tuš, uhel, papír, 38 x 31,5 cm, sign. LD VHejna

ID: 785

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:31

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)