Jaroslav Černý (1904-1984)

olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu drobné oděrky

studium na AVU v Praze

ID: 319

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu