Jindřich Šimek (1901-1979)

Šumavská slať

olej, karton, 1931, 50 x 68 cm, sign. PD J. Šimek 31, rám

ID: 328

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu