Martin Salajka (1981)

Muž v lese

litografie, 2012, 49 x 38 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 145/150

žák prof. M. Rittsteina

ID: 358

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu