Libor Jaroš (1960)

U Rottů

olej, plátno, 59 x 63,5 cm, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky

studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

ID: 371

Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)