Paul Klee (1879-1940)

Zimní spánek

litografie, 1938, 23 x 34,3 cm, značeno na kameni PD Klee, přiložen certifikát pravosti díla z ArtWise, Brooklyn, New York, potvrzující provenienci:: edition: as published in the deluxe art review Verve in 1938, na zadní straně otištěna černobílá fotografie obsahující jméno malíře Kleea a titul jeho grafiky tištěné na přední straně, výjev zachycuje spící zimu a zemi v chladně modrých tónech, stromy bez listí, ale v těhotném těle zimy se začíná probouzet teplo a život: bude příští jaro!, mírně pokrčený a natržený papír

ID: 404

Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)