Jiří Načeradský (1939-2014)

Báječný Marťan

akvarel, papír, 1994, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 94

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 46

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)