Eugen Ivanov (1966)

Podzimní sny

akvarel, papír, 2010, 29,5 x 42 cm, sign. PD Ub

ID: 461

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu