Karel Valter (1909-2006)

Pole

olej, sololit, 1977, 18,5 x 25 cm, sign. LD Valter K 77, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky

člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

ID: 5

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu