Jiří Načeradský (1939-2014)

Kudlanka

olej, plátno, 2010, 35 x 51 cm, sign. PD Načeradský 2010

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 50

Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)