Vít Ondráček (1959)

žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

Z cyklu Profily

tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Vít Ondráček 1998, cliprám, vzadu razítko autora, popsáno, LD prasklé sklo

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

ID: 570

Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 22:56

Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)