František Pulec (1913-1999)

Moře podle Knüpfera

olej, deska, 45,5 x 87 cm, sign. PD F. Pulec, rám

žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen JVU a UVU

ID: 589

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:15

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu