Jindřich Bubeníček (1856-1935)

Kostelík

akvarel, papír, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám

žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

ID: 622

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:48

Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu