Jan Rýz (1946-2016)

Plochá dráha

akvarel, papír, 1991, 65,7 x 45,5 cm, sign. PD Jan Rýz 91

žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

ID: 649

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:15

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu