Bohumil Ullrych (1893-1948)

Opalování na Petříně

olej, papír, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych, nepatrně ohnuté rohy

ID: 651

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:17

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)