Bohumil Ullrych (1893-1948)

Dívka na dece

akvarel, papír, 1937, 42,5 x 58 cm, sign. LD B. Ullrych 37, kartonová pasparta, pasparta zašpiněná

ID: 707

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:13

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)