František Podešva (1893-1979)

Tři králové

akvarel, tuš, papír, 1972, 29,2 x 21,3 cm, sign. PD Fr. Podešva Solaň 72

žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš

ID: 711

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:17

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu