Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Dáma se škraboškou

litografie, 8,4 x 3,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

ID: 972

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:38

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID2*** Historie příhozu