Jan Parkman (1942)

Dívka v klobouku

bromostříbrná fotografie, 90. léta, 17,7 x 12,7 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, PD značeno vodotiskem JP

ID: 1077

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 15:58

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu