Jaroslav Seifert (1901-1986)

Olly Komendová-Soentgerathová: Neotpýří mlčení

bibliofilie, sign. litografie neurčené autorky, přeložil a vydal J. Seifert (podpis pod závěrečným slovem), Praha, 1984, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

ID: 1059

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 11:00

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu