Bohumil Ullrych (1893-1948)

Dva akty v parku

olej, lepenka, 1932, 16,3 x 17,8 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, na zadní straně nedokončená malba autora, při okrajích lehce poškozeno

ID: 48

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 21:36

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)