Bohumil Ullrych (1893-1948)

Koupel

olej, plátno, 24 x 16 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno po okrajích poškozené

ID: 52

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 21:44

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu