Bohumil Ullrych (1893-1948)

U řeky

olej, karton, 1930, 15,5 x 20 cm, sign. LD Ullrych B. 30, vzadu popsáno autorem

ID: 61

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 22:02

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu