Bohumil Ullrych (1893-1948)

Sedící akt

tužka, akvarel, papír, 1925, 26,2 x 21,8 cm, sign. PD llch 25, papírová pasparta

ID: 67

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 22:14

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu