Bohumil Ullrych (1893-1948)

Ležící dívka u vody

akvarel, tuš, tužka na papíře, 1928, 15,5 x 10 cm, sign. PDBullrych 28, ze zadu drobná skica ženské postavy

ID: 73

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 22:26

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)