Leonard Rotter (1895-1963)

Zlatá ulička

olej, karton, 21,5 x 30,5 cm, sign. LD Leonard Rotter, rám

žák prof. A. Boudy a J. Maudera na Státní průmyslové škole v Praze, poté studium na VŠUP v Praze

ID: 906

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:48

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu