Jiří Kalousek (1925-1986)

Lupič

akvarel, tuš, uhel, papír, 1980, 21 x 29,7 cm, sign. PD na paspartě Jiří Kalousek 80, pasparta natržena

žák prof. F. Muziky a A. Pelce

ID: 961

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:43

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu