Jan Bartůšek (1935-1993)

Gesto

bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta 20. století, 22,8 x 27,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír

ID: 1077

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:39

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu