Jan Bartůšek (1935-1993)

Přehrada

bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 18 x 12 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem

ID: 1078

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:40

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu