Václav Chochola (1923-2005)

Jan Werich na Kampě (valí oči)

autorizovaný tisk fotografie, 1975, 25,3 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědictví , copyrightu archivu V. Chocholy.Limitovaná edice 100ks. Značeno autorizačním štítkem našeho archivu

Provenience: Archiv B a M Chochola

žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

ID: 42

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:44

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)