Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Beruška

tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám

ID: 465

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu