Širván Arjiman

Zakavkazsko

ručně vázaný koberec, vlna, antik (počátek 20. století), stav A+ (odborně restaurováno), 151 x 122 cm, V noblesní barevnosti vy vedená ukázka klasické širvánské tvorby. Ve středovém poli jsou tři velké medailony obklopené drobnými geometrickými motivy, zvířaty, ptáky. V odborných kruzích se umisťují obdobné koberce do vesnice Ardjiman v oblasti Baku.

ID: 56

Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.560 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 21:55

Aktuální cena: 64.000 CZK (2.560 €)

Odhadní cena: 180 000 - 220 000 CZK