Různí autoři

Artur Novák - Klíček ke grafickým technikám

bibliofilie, 17 x 10,5 cm, 15x orig. sign. grafika Max Švabinský (litografie), Ludmila Jiřincová (mezzotinta), Viktor Stretti (litografie), F. Kobliha (dřevoryt), P. Šimon (hlubotisk), J. Stretti-Zamponi (akvatinta), F. Duša (dřevořez), K. Vik (dřevrotyt), A. Nauman (mědirytina), V. Silovský (suchá jehla), V. Polášek (ruleta s muletou), M. Kazdová (měkký kryt), K. Štech (odkrývací technika), P. Dillinger (čárový lept), V. Filla (litografie), vyd. J. Engst, Praha, 1946, volné listy v ob., 96s., velmi dobrý stav

ID: 327

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 28. 11. 2019 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu