Sázava

lept, 1953, 16,3 x 31,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

ID: 1371

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:38

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)