Alois Pitrmann (1911-1986)

Matka

10x litografie, 1943, všechny sign. PD Alois Pitrmann, vydáno v nákladu 50 číslovaných výtisků, tento má č. XII., na papíře skvrny, obálka poškozená

žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

ID: 1396

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:03

Aktuální cena: 210 CZK (9 €)