Emil Weirauch (1909)

III. výstava Čs. strojírenství v Brně

litografie, akvarel, 1957, 20 x 26,4 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 57, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, při okrajích lehce pokrčený papír

ID: 1403

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:10

Aktuální cena: 110 CZK (5 €)