Emanuel Ranný ml. (1943)

litografie, 22 x 15 cm, sign. DU Em. Ranný

studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

ID: 1412

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:19

Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu