Jablko (PF 1995)

litografie, 1994, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD, č. 58/115

ID: 1474

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:21

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)