Emil Kotrba (1912-1983)

Akt s běloušem

litografie, 1962, 18 x 13 cm, sign. PD Emil Kotrba 1962, č. 36/100

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 1550

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:37

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)