František Lederer

Světlo mezi jahodníky

olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. vzadu, O sobě říká: ,Kverulant, na detail zaměřený diletant a podivín s duší altruisty"

ID: 48

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 11. 2019 12:00

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)